El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΟΣ ΥΠΟΧΛΩΡΙΔΟΥΣ ΝΑΤΡΙΟΥ»

Buyer: Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)

Published
28 February 2025
Submission deadline
8 April 2025, 13:00
Estimated value
€240,000
Place of performance
EL421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00133614-2025
Reference
47651e5b-9f1b-4190-9241-4d6024b75906
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΟΣ ΥΠΟΧΛΩΡΙΔΟΥΣ ΝΑΤΡΙΟΥ» όπως αναλυτικότερα αναφέρεται στην διακήρυξη και στα παραρτήματα αυτής.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Διάλυμα υποχλωριώδους νατρίου για τις ανάγκες της Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
ΡΟΔΟΣ, EL421
24312220 Hipoclorito de sodio €60,000
2 Διάλυμα υποχλωριώδους νατρίου για τις ανάγκες της Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΟΣ, EL421
24312220 Hipoclorito de sodio €120,000
3 Διάλυμα υποχλωριώδους νατρίου για τις ανάγκες της Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΟΔΟΣ, EL421
24312220 Hipoclorito de sodio €60,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)