El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

Διακήρυξη 7/2024

Buyer: ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Published
14 May 2024
Submission deadline
20 June 2024, 15:00
Estimated value
€467,625
Place of performance
EL543
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00283154-2024
Reference
254e00dd-4290-446a-bc3b-fd7043d10817
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη Ανοικτού, Διεθνή, άνω των ορίων, Ηλεκτρονικού Δημόσιου Μειοδοτικού Διαγωνισμού, για την ανάδειξη αναδόχου ή αναδόχων υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας, που εδρεύουν σε Άρτα, Θεσπρωτία, Ιωάννινα, Πρέβεζα, Καστοριά, Κοζάνη, Φλώρινα, για τα έτη 2025 και 2026, με δικαίωμα προαίρεσης.

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1
ΑΡΤΑ, EL541
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €37,410
2 ΤΜΗΜΑ 4
ΙΩΑΝΝΙΝΑ, EL543
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €28,058
3 ΤΜΗΜΑ 3
ΙΩΑΝΝΙΝΑ, EL543
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €46,762
4 ΤΜΗΜΑ 5
ΙΩΑΝΝΙΝΑ, EL543
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €37,410
5 ΤΜΗΜΑ 2
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ, EL542
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €37,410
6 ΤΜΗΜΑ 6
ΙΩΑΝΝΙΝΑ, EL543
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €56,515
7 ΤΜΗΜΑ 7
ΠΡΕΒΕΖΑ, EL541
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €37,410
8 ΤΜΗΜΑ 9
ΚΟΖΑΝΗ, EL531
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €185,554
9 ΤΜΗΜΑ 8
ΚΑΣΤΟΡΙΑ, EL532
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €18,705
10 ΤΜΗΜΑ 10
ΦΛΩΡΙΝΑ, EL533
90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente €18,705

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ