Διακήρυξη 6/2025
Buyer: ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 19 May 2025
- Submission deadline
- 23 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €736,567
- Place of performance
- EL543
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00319189-2025
- Reference
- 254e00dd-4290-446a-bc3b-fd7043d10817
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90000000Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
Description
Διακήρυξη Ανοικτού, Διεθνή, άνω των ορίων, Ηλεκτρονικού Δημόσιου Μειοδοτικού Διαγωνισμού, για την παροχή υπηρεσιών εκτέλεσης τελεσίδικων αποφάσεων - πρωτοκόλλων κατεδάφισης αυθαιρέτων περιφράξεων, κατασκευών, εγκαταστάσεων και κτισμάτων, χωρικής αρμοδιότητας της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας, για το έτος 2025.
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €10,573 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 4 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €36,328 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €49,433 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 5 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €36,416 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 2 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €38,700 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €7,665 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €66,904 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 9 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €6,430 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 8 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €100,846 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €95,363 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €9,992 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €51,645 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €7,216 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €59,540 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €83,341 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €42,103 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €34,071 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00319189-2025 · 19 May 2025
- OJS · 95/2025 · 19 May 2025
Other tenders from ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ