Διακήρυξη 8/2024
Buyer: ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 8 July 2024
- Submission deadline
- 19 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €426,226
- Place of performance
- EL543
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00404569-2024
- Reference
- 254e00dd-4290-446a-bc3b-fd7043d10817
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90000000Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
Description
Διακήρυξη Ανοικτού, Διεθνή, άνω των ορίων, Ηλεκτρονικού Δημόσιου Μειοδοτικού Διαγωνισμού, για την παροχή υπηρεσιών εκτέλεσης τελεσίδικων αποφάσεων - πρωτοκόλλων κατεδάφισης αυθαιρέτων περιφράξεων, κατασκευών, εγκαταστάσεων και κτισμάτων, χωρικής αρμοδιότητας της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας, για το έτος 2024.
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €10,573 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 4 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €37,363 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €49,689 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 5 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €36,416 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 2 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €38,700 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €4,810 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €2,015 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 9 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €35,317 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 8 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €9,992 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €6,882 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €71,185 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €17,682 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €29,429 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €42,103 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €34,071 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00404569-2024 · 8 July 2024
- OJS · 131/2024 · 8 July 2024
Other tenders from ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ