Διακήρυξη 1/2025
Buyer: ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 21 February 2025
- Submission deadline
- 28 March 2025, 15:00
- Estimated value
- €415,667
- Place of performance
- EL543
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00119569-2025
- Reference
- 254e00dd-4290-446a-bc3b-fd7043d10817
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90000000Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
Description
Διακήρυξη Ανοικτού, Διεθνή, άνω των ορίων, Ηλεκτρονικού Δημόσιου Μειοδοτικού Διαγωνισμού, για την ανάδειξη αναδόχου ή αναδόχων υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας, που εδρεύουν σε Άρτα, Θεσπρωτία, Ιωάννινα, Πρέβεζα, Καστοριά, Κοζάνη, Φλώρινα, έως 31.12.2027.
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €33,253 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 4 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €24,940 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €41,567 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 5 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €33,253 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 2 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €33,253 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €49,880 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €33,253 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 9 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €133,013 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 8 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €16,627 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente | €16,627 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00119569-2025 · 21 February 2025
- OJS · 37/2025 · 21 February 2025
Other tenders from ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ