Διακήρυξη 3/2024
Buyer: ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 20 June 2024
- Submission deadline
- 29 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €272,303
- Place of performance
- EL543
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00364860-2024
- Reference
- 254e00dd-4290-446a-bc3b-fd7043d10817
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09000000Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού άνω των ορίων Δημόσιου Μειοδοτικού διαγωνισμού, για την ανάδειξη προμηθευτή/προμηθευτών υγρών καυσίμων, για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας για τα έτη 2025 και 2026, με δικαίωμα προαίρεσης.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €64,389 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 4 | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €19,317 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €4,829 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 5 | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €33,489 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 2 | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €42,214 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €25,755 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €8,264 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €74,047 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00364860-2024 · 20 June 2024
- OJS · 119/2024 · 20 June 2024
Other tenders from ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ