Διακήρυξη 11/2024
Buyer: ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 5 December 2024
- Submission deadline
- 13 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €840,000
- Place of performance
- EL533
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00743547-2024
- Reference
- 254e00dd-4290-446a-bc3b-fd7043d10817
- Official source
- Official source
CPV codes
- 73000000Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
Description
Παροχή υπηρεσιών Τεχνικού Συμβούλου και υπηρεσιών διάδοσης των αποτελεσμάτων και διαχείρισης του έργου στο πλαίσιο του έργου LIFE IP4NATURA
Official publications
- TED · 00743547-2024 · 5 December 2024
- OJS · 237/2024 · 5 December 2024
Other tenders from ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ