Διακήρυξη 56/2025
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 23 October 2025
- Submission deadline
- 26 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,701,578
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00698498-2025
- Reference
- bc4c0bc9-bd11-445a-a1d7-4aabcd06c918
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33123000Aparatos para exploración cardiovascular
- 33140000Material médico fungible
- 33141641Sondas
Description
Διακήρυξη 56/2025 προμήθεια υγειονομικών υλικών (καρδιοαγγειακές διατάξεις, οξυγονωτές) για την κάλυψη αναγκών του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
Lots (74)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 3 ΑΥΛΩΝ | 33141641 Sondas | €148,096 |
| 2 | ΑΣΚΟΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΩΡΑΚΟΣ ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟΜΕΤΑΓΓΙΣΗΣ (ΑΣΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΑΥΤΟΛΟΓΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ) | 33141641 Sondas | €3,800 |
| 3 | ΒΙΝΤΕΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΟ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ 3.0Χ65 | 33140000 Material médico fungible | €36,300 |
| 4 | ΕΠΙΣΤΟΜΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΔΕΣΗ (ΛΟΥΡΑΚΙ) | 33140000 Material médico fungible | €240 |
| 5 | ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΟΥΡΟΔΟΧΟΥ ΚΥΣΤΕΩΣ Νο16 ΜΕ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ(FOLEY) | 33140000 Material médico fungible | €5,040 |
| 6 | ΝΕΦΕΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΔΕΤΙΚΟ 'Τ' ΣΩΛΗΝΑ 210cm ΕΠΙΣΤΟΜΙΟ ΚΑΙ ΣΩΛΗΝΑ ΝΕΚΡΟΥ ΟΓΚΟΥ 22mm | 33140000 Material médico fungible | €324 |
| 7 | ΡΥΓΧΟΣ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΣΩΛΗΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ | 33140000 Material médico fungible | €1,200 |
| 8 | ΣΕΤ ΘΩΡΑΚΙΚΗΣ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ 10Fr | 33140000 Material médico fungible | €10,950 |
| 9 | ΣΕΤ ΘΩΡΑΚΙΚΗΣ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ 8Fr | 33140000 Material médico fungible | €10,950 |
| 10 | ΣΕΤ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΑΚΗΣ ΚΟΙΛΟΤΗΤΑΣ | 33140000 Material médico fungible | €3,360 |
| 11 | ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΩΡΑΚΟΣ ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟΜΕΤΑΓΓΙΣΗΣ | 33141641 Sondas | €8,000 |
| 12 | ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΤΥΠΟΥ HEIMLICH ΜΟΝΕΣ-ΠΝΕΥΜΟΘΩΡΑΚΑ | 33140000 Material médico fungible | €168 |
| 13 | ΘΩΡΑΚΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΕΥΘΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΡΟΚΑΡ Νο:24 | 33141641 Sondas | €196 |
| 14 | ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΘΩΡΑΚΟΣ ΜΕ ΤΡΟΚΑΡ Νο:16 | 33141641 Sondas | €396 |
| 15 | ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΩΡΑΚΑ ΕΥΘΕΙΣ 20FR ΜΕ ΤΡΟΚΑΡ | 33141641 Sondas | €128 |
| 16 | ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΩΡΑΚΑ ΕΥΘΕΙΣ 24FR ΜΕ ΤΡΟΚΑΡ | 33141641 Sondas | €228 |
| 17 | ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΩΡΑΚΑ ΕΥΘΕΙΣ 28FR ΜΕ ΤΡΟΚΑΡ | 33141641 Sondas | €114 |
| 18 | ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΩΡΑΚΑ ΕΥΘΕΙΣ 32FR ΜΕ ΤΡΟΚΑΡ | 33141641 Sondas | €128 |
| 19 | ΚΑΝΙΣΤΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΤΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ ΘΩΡΑΚΟΣ - MEDELA 0,8lit | 33140000 Material médico fungible | €7,800 |
| 20 | ΣΕΤ ΘΩΡΑΚΙΚΗΣ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ ΜΕ ΑΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ ΒΕΛΟΝΗ 15G ME ΣΑΚΟ 2Lit | 33141641 Sondas | €1,475 |
| 21 | ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ (BULLOW) 3 ΘΑΛΑΜΩΝ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΑΡΝ.ΠΙΕΣΗΣ | 33141641 Sondas | €3,828 |
| 22 | ΣΩΛΗΝΑΣ ΜΟΝΟΣ η ΔΙΠΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΝΗΤΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ ΘΩΡΑΚΑ MEDELA | 33140000 Material médico fungible | €3,600 |
| 23 | ΣΚΟΝΗ ΠΛΕΥΡΟΔΕΣΙΑΣ | 33140000 Material médico fungible | €12,648 |
| 24 | AXDPERF BLOWER/MISTER (ΡΥΓΧΟΣ ΜΕ ΣΕΤ ΣΩΛΗΝΩΝ) | 33140000 Material médico fungible | €840 |
| 25 | AXDPERF ECMO ΚΩΝΟΣ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΕΣ | 33140000 Material médico fungible | €6,000 |
| 26 | AXDPERF ECMO ΟΞΥΓΟΝΩΤΗΣ | 33140000 Material médico fungible | €15,000 |
| 27 | AXDPERF ECMO ΣΕΤ ΟΞΥΓΟΝΩΤΗΣ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΜΕ ΚΩΝΟ ΓΙΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΧΡΗΣΗ ECMO | 33140000 Material médico fungible | €36,000 |
| 28 | AXDPERF LEVEL SENSOR PAD | 33140000 Material médico fungible | €16,000 |
| 29 | AXDPERF ΑΡΤΗΡΙΑΚΗ ΚΑΝΟΥΛΑ ΕΥΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΕ ΑΟΡΤΙΚΟ ΤΟΞΟ-ΘΩΡΑΚΙΚΗ ΑΟΡΤΗ | 33140000 Material médico fungible | €25,500 |
| 30 | AXDPERF ΑΡΤΗΡΙΑΚΗ ΚΑΝΟΥΛΑ ΕΥΘΕΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ ΤΟΙΧΩΜΑ | 33140000 Material médico fungible | €10,200 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00698498-2025 · 23 October 2025
- OJS · 204/2025 · 23 October 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024