El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 39/2025

Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Published
18 August 2025
Submission deadline
22 September 2025, 15:00
Estimated value
€1,021,300
Place of performance
EL511
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00537145-2025
Reference
5e8a30cf-939a-4ca0-86ba-d9f3371e2a00
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη 39/2025 Προμήθεια καρδιοχειρουργικών υλικών για την κάλυψη αναγκών των προγραμματισμένων επεμβάσεων της χειρουργικής κλινικής καρδίας- θώρακα του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.

Lots (11)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΒΑΛΒΙΔΑ ΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΠΟ ΒΟΕΙΟ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΟ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΗ ΓΙΑ ΑΟΡΤΙΚΗ ΘΕΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €82,500
2 ΒΑΛΒΙΔΙΚΟΣ ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΜΙΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΒΑΛΒΙΔΑΣ
EL511
33140000 Material médico fungible €25,000
3 ΒΑΛΒΙΔΙΚΟΣ ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΤΡΙΓΛΩΓΧΙΝΑΣ ΒΑΛΒΙΔΑΣ
EL511
33140000 Material médico fungible €15,600
4 ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑ ΑΟΡΤΙΚΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΔΙΑΤΕΙΝΟΜΕΝΟ ΔΑΚΤΥΛΙΟ
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €144,000
5 ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΧΩΡΙΣ ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €200,400
6 ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΧΩΡΙΣ ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ (ΥΠΕΡΒΑΛΒΙΔΙΚΗ)
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €334,000
7 ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΠΟ ΒΟΕΙΟ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΟ ΓΙΑ ΜΙΤΡΟΕΙΔΙΚΗ ΘΕΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €38,500
8 ΙΣΤΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΟΥ (ΒΟΟΣ),ΜΙΤΡΟΕΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΗΣ, ΞΗΡΑΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €64,000
9 ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΕΣ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑ ΑΟΡΤΙΚΗ ΘΕΣΗ
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €20,500
10 ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΕΣ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑ ΑΟΡΤΙΚΗ ΘΕΣΗ (ΑΝΟΙΓΜΑ ΓΛΩΧΙΝΩΝ 75ο ΜΟΙΡΩΝ)
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €52,800
11 ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΕΣ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΑΣ,ΚΑΜΠΥΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΟΣ, ΜΙΤΡΟΕΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΗΣ
EL511
33182220 Válvulas cardíacas €44,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ