ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/24
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ
- Published
- 5 December 2024
- Submission deadline
- 16 January 2025, 23:59
- Estimated value
- €730,540
- Place of performance
- ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00744994-2024
- Reference
- 23508fc1-f317-4f61-96b9-deb6f381484d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33698100Cultivos microbiológicos
- 33698100Cultivos microbiológicos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/24 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ)
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Α. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €135,559 |
| 2 | Β. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Α. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΑΝΤΙΒΙΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €107,348 |
| 3 | Β. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΠΩΑΣΗΣ ΑΙΜΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €47,705 |
| 4 | Γ. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΩΝ ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΙΚΩΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΟΥΡΩΝ, ΜΕΤΡΗΣΗ, ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ, ΨΗΦΙΑΚΗ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ Σ ΟΠΤΙΚΑ ΠΕΔΙΑ ΤΩΝ ΕΜΟΡΦΩΝ ΣΥΣΤΑΤΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΗ, ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΤΩΝ ΕΜΟΡΦΩΝ ΣΥΣΤΑΤΙΚΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €49,100 |
| 5 | Δ. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΕΪΝΩΝ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΑΝΑΛΥΤΗ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €65,577 |
| 6 | Ε. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΙΚΩΝ ΔΕΙΚΤΩΝ, ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΚΕΣ/ΑΥΤΟΑΝΟΣΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ, ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΙ ΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΑΝΑΛΥΤΗ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €91,301 |
| 7 | ΣΤ. ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ CRP ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΑΝΑΛΥΤΗ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €1,200 |
| 8 | Ζ. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑΧΕΙΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΘΟΓΟΝΩΝ ΣΕ ΒΑΚΤΗΡΙΑΙΜΙΕΣ, ΜΥΚΗΤΑΙΜΙΕΣ, ΜΗΝΙΓΓΙΤΙΔΕΣ, ΑΛΛΕΣ ΛΟΙΜΩΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΟ ΜΟΡΙΑΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €78,000 |
| 9 | Η. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ ΜΥΚΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΩΝ, ΑΝΤΟΧΩΝ ΣΤΑ ΑΝΤΙΦΥΜΑΤΙΚΑ, ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΩΝ ΑΝΤΟΧΩΝ ΚΑΙ ΜΟΡΙΑΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΥΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΘΟΓΟΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €21,190 |
| 10 | Θ. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ ΤΟΥ SARS-Cov-2, ΤΩΝ ΜΕΤΑΛΛΑΓΩΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΩΣ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΩΝ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €87,700 |
| 11 | Ι. ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΑΧΕΙΑΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ ΣΤΡΕΠΤΟΚΟΚΚΟΥ ΟΜΑΔΑΣ Α, SARS-CoV-2, ΙΩΝ ΓΡΙΠΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟΥ ΣΥΓΚΥΤΙΑΚΟΥ ΙΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €14,050 |
| 12 | ΙΑ. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΧΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΤΑΧΕΙΕΣ ΧΡΩΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €5,500 |
| 13 | ΙΒ. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΧΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΤΑΧΕΙΕΣ ΧΡΩΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΒΑΚΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΥΚΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΑ | 33698100 Cultivos microbiológicos | €26,310 |
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00744994-2024 · 5 December 2024
- OJS · 237/2024 · 5 December 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ