El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 19/24

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ

Published
12 November 2024
Submission deadline
17 December 2024, 23:59
Estimated value
€1,276,881
Place of performance
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00686618-2024
Reference
a9d027d9-7b86-4d97-8b8b-20e8508e81c3
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 19/24 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

Lots (75)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Καθετήρες διαφόρων τύπων για στεφανιογραφίες μαλακοί (Διαγνωστικοί)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €24,650
2 Καθετήρες διαφόρων τύπων για στεφανιογραφίες σκληροί (Διαγνωστικοί)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €8,075
3 Οδηγοί καθετήρες διαφόρων τύπων για αγγειοπλαστική μαλακοί
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €16,488
4 Οδηγοί καθετήρες διαφόρων τύπων για αγγειοπλαστικής σκληροί
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €8,244
5 Καθετήρες ειδικοί για προσπέλαση και των δύο στεφανιαίων αρτηριών από την κερκιδική αρτηρία
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €2,550
6 Θηκάρια αρτηριακά για κερκιδική αρτηρία
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €87,500
7 Θηκάρια αρτηριακά για κερκιδική αρτηρία με υδρόφιλη επικάλυψη τύπου Μ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €6,500
8 Θηκάρια αρτηριακά για μηριαία αρτηρία
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €1,935
9 Πολύβρυσα Manifold (Αριστερά)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €447
10 Σύριγγες εγχυτού 150cc
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €1,647
11 Συνδετικά χαμηλών πιέσεων
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €4,500
12 Συνδετικά υψηλών πιέσεων 1200psi
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €1,725
13 Transducers μορφομετατροπείς πιέσεων μίας χρήσεως
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €3,000
14 Σεντόνι στεφανιογραφίας με οπές στις θέσεις των κερκιδικών και των μηριαίων αρτηριών
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €8,000
15 Καλύμματα ακτινοπροστατευτικού παραπετάσματος
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €3,095
16 Καλύμματα φλουοροσκοπίου με λάστιχο
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €3,095
17 Βελόνες απλές παρακέντησης μηριαίας προσπέλασης
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €150
18 Σετ ιματισμού στεφανιογραφίας
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €72,900
19 Οδηγά σύρματα στεφανιογραφίας
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €10,800
20 Οδηγά σύρματα στεφανιογραφίας
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €2,400
21 Οδηγά σύρματα στεφανιογραφίας
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €8,400
22 Οδηγά σύρματα στεφανιογραφίας
EL301
33111730 Material para angioplastia €4,200
23 Καθετήρες περιστροφικής αθηρεκτομής (Rotatiοnal atherectomy)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €32,000
24 Καθετήρες περιστροφικής αθηρεκτομής (Rotablator)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €24,000
25 Καθετήρας αλλαγής συσκευών
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €21,000
26 Καθετήρας ενδοαγγειακής απεικόνισης OCT
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €30,000
27 Σύρμα μέτρησης ενδοστεφανιαίας πίεσης (iFR)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €10,900
28 Σύρμα μέτρησης ενδοστεφανιαίας πίεσης (FFR)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €10,600
29 Σύρμα μέτρησης ενδοστεφανιαίας πίεσης (DFR)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €10,600
30 ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΕΝΔΟΑΓΓΕΙΑΚΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ (IVUS)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
33111730 Material para angioplastia €31,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ