ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 20/24
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ
- Published
- 14 November 2024
- Submission deadline
- 20 December 2024, 23:59
- Estimated value
- €374,336
- Place of performance
- ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00695217-2024
- Reference
- 04f21cff-8834-47ed-93a8-a8f948d6a96c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 20/24 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια ΕΙΔΩΝ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15110000 Carne | €122,124 |
| 2 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΑΛΙΕΥΜΑΤΩΝ -ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ | 15220000 Pescado, filetes de pescado y otros tipos de carne de pescado congelados | €37,168 |
| 3 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €30,973 |
| 4 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΥ | 15411110 Aceite de oliva | €23,894 |
| 5 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €93,805 |
| 6 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ-ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ | 15511100 Leche pasteurizada | €66,372 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00695217-2024 · 14 November 2024
- OJS · 222/2024 · 14 November 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ