ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 04/25
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ
- Published
- 2 June 2025
- Submission deadline
- 8 July 2025, 23:59
- Estimated value
- €247,300
- Place of performance
- ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00355309-2025
- Reference
- 562b717f-1bcc-4c77-b18e-a5c346adf10f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182210Marcapasos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 04/25 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Βηματοδότες δύο κοιλοτήτων με προσαρμοζόμενη συχνότητα (DDDR) και με ειδικές θεραπευτικές και διαγνωστικές ικανότητες. (Dual chamber rate responsive pacemaker with special therapeutic and diagnostic capabilities). (Αντικαταστάσεις) | 33182210 Marcapasos | €28,000 |
| 2 | Α2: Βηµατοδότες δύο κοιλοτήτων µε προσαρµοζόµενη συχνότητα (DDDR) µε ειδικές θεραπευτικές και διαγνωστικές ικανότητες και ειδική κατασκευή για να είναι ασφαλείς σε ολόσωµη µαγνητική τοµογραφία 1,5T & 3Τ | 33182210 Marcapasos | €76,650 |
| 3 | Α3: Βηµατοδότες δύο κοιλοτήτων µε προσαρµοζόµενη συχνότητα (DDDR), µε ειδικές θεραπευτικές και διαγνωστικές ικανότητες και ειδική κατασκευή για να είναι ασφαλείς σε µαγνητική τοµογραφία 1,5 T και 3 Τ, με αισθητήρα ανίχνευσης μαγνητικών πεδίων για δυνατότητα AUTO – MRI mode. | 33182210 Marcapasos | €69,750 |
| 4 | Α4: Βηµατοδότες µιας κοιλότηtας µε προσαρµοζόµενη συχνότητα (SSIR) µε ειδικές διαγνωστικές ικανότητες (Single chamber rate responsive pacemakers with special diagnostic capabilities). (Αντικαταστάσεις) | 33182210 Marcapasos | €14,000 |
| 5 | Α5: Βηµατοδότες µιας κοιλότηtας µε προσαρµοζόµενη συχνότητα (SSIR) µε ειδικές διαγνωστικές ικανότητες και ειδική κατασκευή για να είναι ασφαλείς σε µαγνητική τοµογραφία 1,5 Tesla και 3Τ (MRI safe, Single chamber rate responsive pacemakers with special diagnostic capabilities). | 33182210 Marcapasos | €33,900 |
| 6 | Γ: Εμφυτεύσιμοι καρδιακοί καταγραφείς μικρού όγκου, νέας τεχνολογίας με ειδική συσκευή τοποθέτησης χωρίς χειρουργική επέμβαση, ασφαλούς διενέργειας ολόσωμης Μαγνητικής Τομογραφίας | 33182210 Marcapasos | €25,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00355309-2025 · 2 June 2025
- OJS · 104/2025 · 2 June 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ