ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11/24
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ
- Published
- 27 May 2024
- Submission deadline
- 5 July 2024, 23:59
- Estimated value
- €370,249
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00309374-2024
- Reference
- 0f3f30a4-e32f-49d0-af16-703ea05e68b9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111900Oxígeno
- 24111500Gases medicinales
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11/24 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΕΡΙΩΝ
Lots (22)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια φαρμακευτικού οξυγόνου | 24111900 Oxígeno | €292,500 |
| 2 | ενοίκιο δεξαμενής φαρμακευτικού οξυγόνου | 24111900 Oxígeno | €3,600 |
| 3 | Προμήθεια Αέριου Ο2 σε φιάλες έως 1,00 m3 | 24111900 Oxígeno | €3,685 |
| 4 | Προμήθεια Αέριου Ο2 σε φιάλες εώς 1,10 m3-2,10m3 | 24111900 Oxígeno | €258 |
| 5 | Προμήθεια Αέριου Ο2 σε φιάλες εώς 4,40 m3-10,70m3 | 24111900 Oxígeno | €918 |
| 6 | Προμήθεια CO2 φαρμακευτικής χρήσης, σε φιάλη εώς 3kg | 24111500 Gases medicinales | €9 |
| 7 | Προμήθεια CO2 φαρμακευτικής χρήσης, σε φιάλη 3,10-6 kg | 24111500 Gases medicinales | €28 |
| 8 | Προμήθεια CO2 φαρμακευτικής χρήσης, σε φιάλη 6,10-8 kg | 24111500 Gases medicinales | €122 |
| 9 | Προμήθεια CO2 φαρμακευτικής χρήσης, σε φιάλη 37,5kg | 24111500 Gases medicinales | €4,500 |
| 10 | Προμήθεια N2O σε φιάλη μεγάλη 35kg | 24111500 Gases medicinales | €10,620 |
| 11 | Προμήθεια Υγρού Ήλιου | 24111500 Gases medicinales | €39,600 |
| 12 | Έξοδα μετάγγισης Υγρού Ήλιου | 24111500 Gases medicinales | €0 |
| 13 | Προμήθεια Αέριου Ήλιου 4,6 φιάλη μεγάλη των 9,1m3 | 24111500 Gases medicinales | €540 |
| 14 | Προμήθεια Υγρού άζωτου κρυογ. δοχεία από 20,1-30lt | 24111500 Gases medicinales | €394 |
| 15 | Προμήθεια ΑΕΡΙΟΥ ΑΡΓΟΥ (GAr) 4.8 ΥΨΗΛΗΣ ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑΣ ΦΙΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ 10,7 m3 | 24111500 Gases medicinales | €150 |
| 16 | Προμήθεια Ιατρικός Αναπνευστικός - συνθετικός αέρας σε μεγάλη φιάλη των 10m3 | 24111900 Oxígeno | €934 |
| 17 | Ενοίκιο φιαλών ιδιοκτησίας Εταιρείας | 24111500 Gases medicinales | €3,200 |
| 18 | Ενοίκιο φιαλών ιδιοκτησίας Εταιρείας με σύνδεση αναπνευστήρα | 24111900 Oxígeno | €5,040 |
| 19 | Υδραυλική Δοκιμή | 24111500 Gases medicinales | €300 |
| 20 | Αλλαγή Κλείστρου(εργασία & ανταλλακτικό) | 24111500 Gases medicinales | €300 |
| 21 | Καθαρισμός & βαφή φιάλης | 24111500 Gases medicinales | €250 |
| 22 | Κόστος Μεταφοράς Φιαλών/δρομολόγιο | 24111500 Gases medicinales | €3,300 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00309374-2024 · 27 May 2024
- OJS · 101/2024 · 27 May 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ