ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 3 August 2026
- Submission deadline
- 10 September 2026, 10:00
- Estimated value
- €143,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00534347-2026
- Reference
- 0366cb90-0f89-4fda-8477-64afe664fc1b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79200000Servicios de contabilidad, de auditoría y fiscales
Description
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ THΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙOΥ ΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΗΣ ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΤΗ 2018 ΕΩΣ 2025
Award criteria
- Price — ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00534347-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026