ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 01/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 27 June 2025
- Submission deadline
- 1 August 2025, 10:00
- Estimated value
- €523,692
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00416654-2025
- Reference
- b31e86c1-ba9c-47d9-acb8-9eb8195ab4fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33661200Analgésicos
- 33661200Analgésicos
- 33661200Analgésicos
- 33661200Analgésicos
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΑΡΜΑΚΩΝ Κ.Μ.Ν
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33661200 Analgésicos | €239,400 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33661200 Analgésicos | €255,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33661200 Analgésicos | €19,920 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 33661200 Analgésicos | €9,372 |
| 5 | Lot 5 | — | €523,692 |
Award criteria
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price — Τιμή
Official publications
- TED · 00416654-2025 · 27 June 2025
- OJS · 121/2025 · 27 June 2025