ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 05/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 13 November 2024
- Submission deadline
- 5 December 2024, 10:00
- Estimated value
- €176,881
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00691966-2024
- Reference
- 53d931a7-b06a-461c-9915-a38799484818
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60000000Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
Description
Προκήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού διεθνούς διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσίας χρηματοδοτικής μίσθωσης (leasing) δέκα (10) οχημάτων για την κάλυψη αναγκών της κεντρικής υπηρεσίας του Υπουργείου Υγείας
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00691966-2024 · 13 November 2024
- OJS · 221/2024 · 13 November 2024