El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

El Manteniment de la Seu Electrònica ha de tenir els següents requisits: - Suport tècnic, servei d’atenció telefònica o altres mitjans per tal de resoldre dubtes relacionats amb l’aplicació, tant tècnics com dels usuaris que utilitzen aquesta aplicació. Cal comptar amb un mínim de 50 hores de suport anuals. - Manteniment, incorporació de noves versions, millores i correcció d’errors que pugui tenir l’aplicació, en definitiva accions que augmentin la qualitat d’aquesta. - En els acords de nivell de servei (SLA) es tractaran dues alternatives, la de situació crítica que afecta la total disponibilitat de l’aplicació i que ha de tenir un temps de resposta màxim de 2 hores i de 48 hores de resolució; i la de situació no crítica o normal, en la qual no hi ha un impacte total a l’aplicació i ha de tenir un temps de resposta màxim de 5 hores i 96 de resolució. - La UB ha de disposar de la documentació que es generi en qualsevol dels casos de suport i / o manteniment. - S’afegirà una bossa d’hores de servei per tal de donar solució a singularitats pròpies de la UB que impliquin desenvolupament a mida per a aquesta. - L’empresa coneix la estructura tecnològica de la UB i es compromet a utilitzar-la per tal que aquesta realitzi íntegrament les seves funcions en els servidors de la UB excepte en els casos que obligadament hem de recórrer a serveis exteriors.

Expediente 2024/44 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 29.197 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-05-03. Expediente 2024/44.

Importes y cifras

29.197 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2024/44
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Negociado sin publicidad
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-04-18
Fin de presentación de ofertas
2024-05-03

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ECITYCLIC SOLUTIONS SL Formalizado 9.124 € 2024-05-14

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-04-18
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-05-09
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-05-14

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →