El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Actuacions adreçades a mantenir els equipaments de la xarxa informàtica de la Universitat de Barcelona (des d’ara UBNet) en condicions òptimes de funcionament i alhora garantir la resolució de les incidències que puguin aparèixer derivades de l’ús d’aquests equipaments. L’objecte del contracte compren: - Manteniment correctiu amb assistència ‘in situ’ (materials i mà d’obra) per dur a terme les reparacions necessàries en cas d’avaria. - Resolució d’incidències en els equips (veure apartat 3 del PPT). - Subministrament de tot tipus de recanvis o substitució d’equips. - Reparació mitjançant recanvis originals. - Restauració del programari. - Restauració, creació o ‘resseteig’ de fitxers. - Análisis de problemas i escalat. - Determinació de l’òrigen de la incidencia. - Eliminació de virus. - Assessorament tècnic. Els equips objecte del servei no es descriu en aquest plec per raons de ciberseguretat i, es proporcionaran en la segona fase dins del procés de licitació a aquells licitadors que ho sol·licitin una vegada hagin acreditat la solvencia econòmica i tècnica requerida en la primera fase del procediment restringit. El manteniment dels equips inclou la gestió de les garanties amb el proveïdor en cas que procedeixi.

Expediente 2024/111 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de servicios convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 1.224.600 €. Procedimiento restringido. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-11-25. Expediente 2024/111.

Importes y cifras

1.224.600 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2024/111
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Restringido
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-10-25
Fin de presentación de ofertas
2024-11-25

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ACUNTIA S.A.U. Formalizado 960.899 € 2025-02-07

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-10-27
DOUE Anuncio de Licitación 2024-10-25
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-01-10
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-02-11
DOUE Anuncio de Formalización 2025-02-11
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-02-11
DOUE Anuncio de Formalización 2024-10-25

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →