El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Subministrament d’un commutador de xarxa per ampliar els actuals equips del CPD de la Universitat de Barcelona (veure el detall al plec de prescripcions tècniques). Aquest objecte inclou: - la configuració necessària per integrar l’equip amb els equips ja existents. - la subcontractació al fabricant de les corresponents “garanties hardware i software de fabricant” en règim 24x7x4 fins al 31 de gener 2028 (data mínima exigida). Aquestes garanties s’activaran una vegada l’equip es posi en marxa per abordar les diferents tasques del projecte (tests, integració en la xarxa, i final posada en producció) - el servei de manteniment al fabricant fins 31 de gener de 2028 - Peces de substitució originals del fabricant. - Gestió de les peces avariades (RMA) i les de substitució amb lliuraments inclosos al Pavelló Rosa. Resposta NBD 5x8

Expediente 2025/133 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de suministros convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 28.000 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-09-29. Expediente 2025/133.

Importes y cifras

28.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2025/133
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
39 meses
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-09-17
Fin de presentación de ofertas
2025-09-29

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ACUNTIA S.A.U. Formalizado 25.331 € 2025-10-03

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-09-17
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-10-01
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-10-06

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →