047-T2526-DEF-SE - Contracte relatiu al servei de gestió de viatges, assistència en viatges i serveis pel Gran Teatre del Liceu
Expediente 047-T2526-DEF-SE · Fundació del Gran Teatre del Liceu
Licitación pública de servicios convocada por Fundació del Gran Teatre del Liceu (España - Barcelona). Con valor estimado de 1.555.606 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-04-17. Expediente 047-T2526-DEF-SE.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 047-T2526-DEF-SE
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Fundació del Gran Teatre del Liceu
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- España - Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-12
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-04-17
Códigos CPV
- 63510000Servicios de agencias de viajes y servicios similares
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
- 047-T2526-DEF-SE_Contracte servei agencia viatges.pdf
- 047-T2526-DEF-SE_PCAP AGENCIA VIATGES_SE.pdf
- 04_MEMORIA JUSTIFICATIVA OC EXP. 047-T2526-DEF-SE_SV.pdf
- 06_RESOLUCIO INICI OC_EXP. 047-T2526-DEF-SE_SV.pdf
- 1.1 INFORME TECNIC JUSTIFICATIU_AGENCIA DE VIATGES_26 vf.pdf
- 10.- Resolució adjudicacio 047-T2526-DEF-SE_SVIATGES_SV.pdf
- 1_Acta obertura sobre 1 constitució mesa_SE_SA_SC_SE.pdf
- ACLARIMENT INFORME DE VALORACIÓ DE LES PROPOSTES SOTMESES A JUDICI DE VALOR_vf.pdf
- ACTA DE CLASSIFICACIÓ_agencia viatges_SE_SL.pdf
- Acta assumeix informe de valoració sobre 2_SE- SA.pdf
- Acta de la mesa aclariment valoració judici valor_SE_SL.pdf
- Acta obertura SOBRE NÚMERO 2_SE_SA.pdf
- Acta obertura SOBRE NÚMERO 3_SE_SL.pdf
- GUIA DEUC _.pdf
- INFORME VALORACIÓ BAIXA TEMERARIA_047-T2526-DEF-SE.pdf
- INFORME_CRITERIS _OJECTIUS_I_FINAL_ Servei agencia viatges_2026.pdf
- INFORME_CRITERIS_JUDICIVLAOR_Servei agencia viatges vf.pdf
- Modificació composició Mesa Contractació FGTL - sense subs vocal_SA.pdf
- PLEC TECNIC Viatges 2026 aclariment.pdf
- PLEC TECNIC Viatges 2026 vf.pdf
Otras licitaciones de Fundació del Gran Teatre del Liceu
Ver el órgano →- 060-T2526-RHSG-SU - Contracte relatiu al subministrament de la renovació de llicències Salesforce en el Gran Teatre del Liceu ResueltaPublicada: 2026-08-12
- Servei de neteja dels espais del Gran Teatre del Liceu ResueltaPublicada: 2026-08-12
- 067-T2526-DEF-SE - Contracte relatiu al servei de manipulació i preparació de trameses postals per la Fundació del Gran Teatre del Liceu ResueltaPublicada: 2026-08-11