060-T2526-RHSG-SU - Contracte relatiu al subministrament de la renovació de llicències Salesforce en el Gran Teatre del Liceu
Expediente 060-T2526-RHSG-SU · Fundació del Gran Teatre del Liceu
Licitación pública de suministros convocada por Fundació del Gran Teatre del Liceu (España - Barcelona). Con valor estimado de 270.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-06-15. Expediente 060-T2526-RHSG-SU.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 060-T2526-RHSG-SU
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Fundació del Gran Teatre del Liceu
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- España - Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-12
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-06-15
Códigos CPV
- 48333000Paquetes de software de gestión de contactos
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
- 060-T2526-RSGH-SU_Contracte subministrament llicències Salesforce.pdf
- 11.- Resolució Adjudicació - 060-T2526-RHSG-SU_SV.pdf
- 1_Acta obertura sobre 1 constitució mesa 060-T2526-RHSG-SU_SE_SL_SE_SC.pdf
- 2_Acta obertura sobre 2 060-T2526-RHSG-SU_SE_SL.pdf
- 4_MEMORIA JUSTIFICATIVA OC_SV.pdf
- 6_RESOLUCIO INICI OC_SV.pdf
- Acta classificació_Subministrament llicències Salesforce_SE_SL.pdf
- Esmena 2 preus unitaris PBL.pdf
- Esmena 3 preus unitaris PBL.pdf
- Esmena preus unitaris PBL.pdf
- GUIA DEUC.pdf
- INFORME TÈCNIC JUSTIFICATIU Llicencies SalesForce 2026 vf.pdf
- INFORME_CRITERIS _OJECTIUS_I_FINAL_ Subministrament llicencies Salesforce.pdf
- Modificació composició Mesa Contractació FGTL - sense subs vocal_SA.pdf
- PCAP_SUBMINISTRAMENT LLICENCIES SALESFORCE_060-T2526-RHSG-SU_SE.pdf
- PPT llicencies SalesForce2026.pdf
- RESOLUCIÓ CLASSIFICACIÓ I REQUERIMENT DOCUMENTACIÓ_Subministrament llicencies Salesforce- SA.pdf
- Salesforce_MSA.pdf
- data-processing-addendum PSCP.pdf
- supplemental-terms-for-eligible-nonprofits-and-educational-institution.pdf
Otras licitaciones de Fundació del Gran Teatre del Liceu
Ver el órgano →- 047-T2526-DEF-SE - Contracte relatiu al servei de gestió de viatges, assistència en viatges i serveis pel Gran Teatre del Liceu ResueltaPublicada: 2026-08-12
- Servei de neteja dels espais del Gran Teatre del Liceu ResueltaPublicada: 2026-08-12
- 067-T2526-DEF-SE - Contracte relatiu al servei de manipulació i preparació de trameses postals per la Fundació del Gran Teatre del Liceu ResueltaPublicada: 2026-08-11