Sopimusmuutos Työterveyshuollon palvelut
Buyer: Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- Published
- 14 November 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00693176-2024
- Reference
- 788ffbf5-fd0d-48c5-92fb-83877169d4ba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85147000Servicios de sanidad de las empresas
Description
Valtori ja Suomen Terveystalo Oy ovat solmineet Hanselin Työterveyshuollon palvelut 2018-2024 dynaamisen hankintajärjestelmän sisäistä hankintaa koskevan hankintasopimuksen, sopimusnumero 25742617-2019H, diaarinumero Valtori/555/04 02/2020-1. Sopimuksen mukaan hankinnan ennakoitu kokonaisarvo sopimuskaudelta on ollut 3 500 000 €. Valtori lisää sopimuksen ennakoitua arvoa 1 749 000 eurolla. Muutoksen arvo on alle 50 % alkuperäisen sopimuksen arvosta. Valtori aloittaa myös kilpailuttamaan työterveyshuollon palvelut uudelleen, osana Hanselin uutta Työterveys 2024–2030 dynaamista hankintajärjestelmää.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Suomen Terveystalo Oy | €1,749,000 | — |
Official publications
- TED · 00693176-2024 · 14 November 2024
- OJS · 222/2024 · 14 November 2024
Other tenders from Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut Valtorin asiakkaiden käyttöön
- Hankintasopimuksen muuttaminen
- Kutsu markkinavuoropuheluun - Zscaler käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Hansel Oy:n Konesali-infrastruktuurilaitteet 2021-2025 dynaamisen hankintajärjestelmän voimassaolon jatkaminen 30.9.2026 asti
- Suorahankintailmoitus Sybase tietokantalisenssit 2026
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut
- Sopimusmuutos IAM-asiantuntijat
- Suorahankintailmoitus Oracle CSS-ACS - asiantuntijapalvelut 2026
- Jälki-ilmoitus: IBM -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Jälki-ilmoitus: VMware -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu siihen liittyvine erillispalveluineen