ServiceNow lisenssit ja asiantuntijapalvelut
Buyer: Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- Published
- 18 March 2025
- Submission deadline
- 17 April 2025, 09:00
- Estimated value
- €79,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00174348-2025
- Reference
- 2057f1d4-aa91-4e6f-8502-472494d86bed
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Hankinnan kohteena on ServiceNow lisenssipalvelut (osa-alue 1) ja asiantuntijapalvelut (osa-alue 2) tämän hankintailmoituksen ja sen liitteiden mukaisesti. Tarjouspyynnön liitteitä on kolmenlaisia: molemmille osa-alueille yhteisiä ja vain yhtä osa-aluetta koskevia: Liitteet, joiden järjestysnumeron perässä ei ole kirjainta A tai B ovat yhteisiä molemmille osa-alueille. Liitteet, joiden järjestysnumeron perässä on kirjain A liittyvät osa-alueeseen 1 ServiceNow Lisenssipalvelut ja Liitteet, joiden järjestysnumeron perässä on kirjain B liittyvät osa-alueeseen 2 Asiantuntijapalvelut.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ServiceNow lisenssipalvelut | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €79,000,000 |
| 2 | Asiantuntijapalvelut | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | €2,900,000 |
Award criteria
- Price — Hankinnan vertailuhinta.
- Price — Tarjouksen vertailuhinta.
- Quality — Asiantuntijoiden vähimmäisvaatimukset ylittävä kokemus ja osaaminen.
Official publications
- TED · 00174348-2025 · 18 March 2025
- OJS · 54/2025 · 18 March 2025
Other tenders from Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut Valtorin asiakkaiden käyttöön
- Hankintasopimuksen muuttaminen
- Kutsu markkinavuoropuheluun - Zscaler käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Hansel Oy:n Konesali-infrastruktuurilaitteet 2021-2025 dynaamisen hankintajärjestelmän voimassaolon jatkaminen 30.9.2026 asti
- Suorahankintailmoitus Sybase tietokantalisenssit 2026
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut
- Sopimusmuutos IAM-asiantuntijat
- Suorahankintailmoitus Oracle CSS-ACS - asiantuntijapalvelut 2026
- Jälki-ilmoitus: IBM -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Jälki-ilmoitus: VMware -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu siihen liittyvine erillispalveluineen