ServiceNow-asiantuntijapalvelut
Buyer: Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- Published
- 6 October 2025
- Submission deadline
- 15 October 2025, 13:00
- Estimated value
- €3,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00652565-2025
- Reference
- 7c09258a-a8ad-429d-910a-c340dd79c8f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72200000Servicios de programación de software y de consultoría
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Hankinnan kohteena on ServiceNow-asiantuntijapalvelut tämän hankintailmoituksen ja sen liitteiden mukaisesti. Sopimuskausi on kolme (3) vuotta ja se alkaa, kun molemmat osapuolet ovat allekirjoittaneet sopimuksen. Asiakkaalla on oikeus jatkaa sopimusta yhdellä (1) kolmen (3) vuoden mittaisella optiokaudella. Asiakas ilmoittaa option käyttöönotosta Toimittajan yhteyshenkilölle viimeistään neljä (4) kuukautta ennen sopimuskauden päättymistä. Hankinnan ennakoitu arvo optiokaudet mukaan lukien on 2,5 - 3 Milj. euroa.
Award criteria
- Price — Halvin vertailuhinta
- Quality — Asiantuntijoiden vähimmäisvaatimukset ylittävä kokemus ja osaaminen.
Official publications
- TED · 00652565-2025 · 6 October 2025
- OJS · 191/2025 · 6 October 2025
Other tenders from Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut Valtorin asiakkaiden käyttöön
- Hankintasopimuksen muuttaminen
- Kutsu markkinavuoropuheluun - Zscaler käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Hansel Oy:n Konesali-infrastruktuurilaitteet 2021-2025 dynaamisen hankintajärjestelmän voimassaolon jatkaminen 30.9.2026 asti
- Suorahankintailmoitus Sybase tietokantalisenssit 2026
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut
- Sopimusmuutos IAM-asiantuntijat
- Suorahankintailmoitus Oracle CSS-ACS - asiantuntijapalvelut 2026
- Jälki-ilmoitus: IBM -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Jälki-ilmoitus: VMware -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu siihen liittyvine erillispalveluineen