REQUEST FOR PROPOSALS FOR THE PROVISION OF ADVISORY EXPERT SERVICES
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 30 April 2024
- Submission deadline
- 10 June 2024, 17:00
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00255942-2024
- Reference
- c1773c69-9db6-42b0-8203-8e9fb61f8868
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79410000Servicios de consultoría comercial y en gestión
- 79411000Servicios generales de consultoría en gestión
- 79412000Servicios de consultoría en gestión financiera
- 79418000Servicios de consultoría en aprovisionamiento
Description
REQUEST FOR PROPOSALS FOR THE PROVISION OF ADVISORY EXPERT SERVICES
Official publications
- TED · 00255942-2024 · 30 April 2024
- OJS · 85/2024 · 30 April 2024
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.
- Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την ανάθεση παροχής υπηρεσιών φύλαξης και ασφάλειας (security)
- Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την ανάθεση παροχής υπηρεσιών διαχείρισης κτιριακών εγκαταστάσεων (Facility Management)
- Πρόσκληση Υποβολής Προσφορών («ΠΥΠ») Για την «Υπηρεσίες συμβούλου operational excellence» για την Ελληνική Εταιρεία Συμμετοχών και…
- Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και θέση σε πλήρη λειτουργία της νέας υποδομής Πληροφορικής…
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ, ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ,…
- Request for Proposal (RfP) for the provision of services of an Implementation Advisor responsible for monitoring the execution of the…
- Request for Proposal (RfP) for the provision of services of an Implementation Advisor responsible for monitoring the execution of the…
- HELLENIC CORPORATION OF ASSETS AND PARTICIPATIONS S.A.(“HELLENIC GROWTH FUND”) REQUEST FOR PROPOSALS FOR THE PROVISION OF NATIONWIDE MEDIA…
- Πρόσκληση Υποβολής Προσφορών («ΠΥΠ») Για την «Υπηρεσίες συμβούλου operational excellence» για την Ελληνική Εταιρεία Συμμετοχών και…
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ, ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ,…