El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

Published
11 September 2024
Submission deadline
17 October 2024, 15:00
Estimated value
€518,345
Place of performance
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, EL305
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00544074-2024
Reference
fc2b5a9b-44d0-47a6-bb38-8620c8748faa
Official source
Official source

CPV codes

Description

1) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ 360.000 ΛΙΤΡΑ 2)ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ 24.000 ΛΙΤΡΑ 3) ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ "ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ"

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, EL305
09100000 Combustibles €465,097
2 ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, EL305
09100000 Combustibles €35,690
3 ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, EL305
09211000 Aceites lubricantes y agentes lubricantes €17,558
4 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ €518,345

Award criteria

Official publications