ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
- Published
- 20 December 2024
- Submission deadline
- 7 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €518,345
- Place of performance
- ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00782955-2024
- Reference
- 9aa20a4b-26b5-4682-8d07-852d946b8c83
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
- 09211000Aceites lubricantes y agentes lubricantes
Description
ΤΜΗΜΑ Α (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ 360.000 ΛΙΤΡΑ ΚΑΙ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ 24.000 ΛΙΤΡΑ) ΤΜΗΜΑ Β ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ "Οι ποσότητες και τα είδη αναφέρονται αναλυτικά στην διακήρυξη"
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ Α (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €500,787 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ Β ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ | 09211000 Aceites lubricantes y agentes lubricantes | €17,558 |
Award criteria
- Cost
- Price
Official publications
- TED · 00782955-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024