ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
- Published
- 26 April 2024
- Submission deadline
- 30 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €705,417
- Place of performance
- ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00248665-2024
- Reference
- 7e14b2cb-3df5-4e8a-8ce0-e884e1386506
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
- 09211000Aceites lubricantes y agentes lubricantes
Description
1) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ 240.000 ΛΙΤΡΑ 2)ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ 30.000 ΛΙΤΡΑ 3) ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ "ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ"
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €603,360 |
| 2 | ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €603,360 |
| 3 | ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ | 09211000 Aceites lubricantes y agentes lubricantes | €17,547 |
| 4 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ | — | €705,417 |
Award criteria
- Cost — ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Cost — ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00248665-2024 · 26 April 2024
- OJS · 83/2024 · 26 April 2024