El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Προμήθεια τροφίμων για τις ανάγκες των Παιδικών και Βρεφονηπιακών Σταθμών του Δήμου Ιλίου ετών 2026 και 2027

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ

Published
4 September 2025
Submission deadline
13 October 2025, 15:00
Estimated value
€549,250
Place of performance
EL302
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00576086-2025
Reference
a333bd6d-1abf-4f6a-89fe-7ecf133cef79
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια τροφίμων για τις ανάγκες των Παιδικών και Βρεφονηπιακών Σταθμών του Δήμου Ιλίου ετών 2026 και 2027, Προϋπολογισμού 620.678,38€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. (549.250,50€ μη συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.), με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής, ήτοι την χαμηλότερη τιμή για τις ομάδες 1, 5 και 8 και το υψηλότερο ποσοστό έκπτωσης για τις ομάδες 2, 3, 4, 6 και 7. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στην διακήρυξη.

Lots (8)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 1η Ομάδα: Είδη αρτοποιείου-ζαχαροπλαστείου
EL302
15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos €108,730
2 2η Ομάδα: Είδη Κρεοπωλείου
EL302
15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos €90,814
3 3η Ομάδα: Είδη Οπωροπωλείου
EL302
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos €104,102
4 4η Ομάδα: Κατεψυγμένα είδη Ιχθυοπωλείου και λαχανικά
EL302
15220000 Pescado, filetes de pescado y otros tipos de carne de pescado congelados €49,282
5 5η Ομάδα: Είδη Παντοπωλείου
EL302
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €158,146
6 6η Ομάδα: Έλαια
EL302
15400000 Aceites y grasas animales o vegetales €16,876
7 7η Ομάδα: Αυγά
EL302
03142500 Huevos €2,100
8 8η Ομάδα: Φρέσκο παστεριωμένο γάλα
EL302
15511000 Leche €19,200

Award criteria

Official publications