Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις εργαζομένων Δήμου Ιλίου ετών 2026 και 2027
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ
- Published
- 10 November 2025
- Submission deadline
- 15 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €236,483
- Place of performance
- ΙΛΙΟΝ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00744073-2025
- Reference
- 69b2f9c1-4e00-4125-ad9d-a5efc7afd52a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85120000Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos
Description
Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις εργαζομένων Δήμου Ιλίου ετών 2026 και 2027, Προϋπολογισμού 236.482,80 € (μη υποκείμενο σε Φ.Π.Α.), με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Η παρούσα σύμβαση αφορά την 1η ομάδα: Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις Διεύθυνσης Διαχείρισης Απορριμμάτων και Πρασίνου (Μόνιμοι, ΙΔΑΧ, ΙΔΟΧ και ΣΜΕ), την 2η ομάδα: Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις λοιπών Υπηρεσιών του Δήμου (Μόνιμοι, ΙΔΑΧ, ΙΔΟΧ,ΣΜΕ), την 3η ομάδα: Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις για τους ωφελούμενους διαφόρων προγραμμάτων απασχόλησης της Διεύθυνσης Διαχείρισης Απορριμμάτων και Πρασίνου, την 4η ομάδα: Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις για τους ωφελούμενους διαφόρων προγραμμάτων απασχόλησης λοιπών υπηρεσιών του Δήμου και την 5η ομάδα: Προσδιορισμός ομάδας αίματος (άπαξ). Προσφορές θα υποβάλλονται για το σύνολο των ομάδων. Προσφορές που δεν περιλαμβάνουν το σύνολο των ομάδων θα απορρίπτονται. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στη διακήρυξη.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1η ομάδα: Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις Διεύθυνσης Διαχείρισης Απορριμμάτων και Πρασίνου (Μόνιμοι, ΙΔΑΧ, ΙΔΟΧ και ΣΜΕ) | 85120000 Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos | €62,134 |
| 2 | 2η ομάδα: Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις λοιπών Υπηρεσιών του Δήμου (Μόνιμοι, ΙΔΑΧ, ΙΔΟΧ,ΣΜΕ) | 85120000 Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos | €102,450 |
| 3 | 3η ομάδα: Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις για τους ωφελούμενους διαφόρων προγραμμάτων απασχόλησης της Διεύθυνσης Διαχείρισης Απορριμμάτων και Πρασίνου | 85120000 Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos | €40,569 |
| 4 | 4η ομάδα: Ιατρικές προληπτικές εξετάσεις για τους ωφελούμενους διαφόρων προγραμμάτων απασχόλησης λοιπών υπηρεσιών του Δήμου | 85120000 Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos | €30,196 |
| 5 | 5η ομάδα: Προσδιορισμός ομάδας αίματος | 85120000 Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos | €1,134 |
Award criteria
- Price — Kριτήριο ανάθεσης η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00744073-2025 · 10 November 2025
- OJS · 216/2025 · 10 November 2025