ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΛΙΟΥ (ΥΠΟΕΡΓΟ 1)
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ
- Published
- 13 October 2025
- Submission deadline
- 17 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,850,654
- Place of performance
- ΙΛΙΟΝ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00671635-2025
- Reference
- 03c7dfd3-a3ce-4aed-b2c5-2fd2d6ade5b8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 72262000Servicios de desarrollo de software
Description
ΥΠΟΕΡΓΟ 1 «ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΛΙΟΥ» (ΚΜ 155/24) ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 2.294.810,96€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ, ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ – ΤΙΜΗΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Award criteria
- Quality — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής η οποία εκτιμάται βάσει κριτηρίων και σχετικών συντελεστών βαρύτητας. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα…
Official publications
- TED · 00671635-2025 · 13 October 2025
- OJS · 196/2025 · 13 October 2025