Προμήθεια ειδών καθαριότητας, απολυμαντικών και αντισηπτικών υλικών
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ
- Published
- 13 May 2025
- Submission deadline
- 19 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €415,431
- Place of performance
- ΙΛΙΟΝ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00305944-2025
- Reference
- 194405f3-f526-4289-b2ea-88d9f931dfcb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
- 33631600Antisépticos y desinfectantes
- 33771200Forros de pañales de papel
Description
Προμήθεια ειδών καθαριότητας, απολυμαντικών και αντισηπτικών υλικών, Προϋπολογισμού 415.431,19€ μη συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.A.( 496.666,20€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.) με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Αφορά την προμήθεια ειδών καθαριότητας, απολυμαντικών και αντισηπτικών υλικών για την κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών του Δήμου Ιλίου (Τμήμα 1: Ομάδες 1 έως και 4) καθώς και των σχολικών μονάδων της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Ιλίου (Τμήμα 2: Ομάδες 5 έως και 7). Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στη διακήρυξη.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1ο Τμήμα (ομάδες 1 έως και 4) | 39830000 Productos de limpieza | €146,588 |
| 2 | 2ο Τμήμα (ομάδες 5 έως και 7) | 39830000 Productos de limpieza | €268,843 |
Award criteria
- Price — Kριτήριο ανάθεσης η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00305944-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025