Προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμού για την αναβάθμιση κοινοχρήστων χώρων και παιδικών χαρών του Δήμου Ιλίου
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ
- Published
- 24 April 2025
- Submission deadline
- 2 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,100,000
- Place of performance
- EL302
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00266126-2025
- Reference
- 330e6f9e-5cf0-49ca-92d8-fbe146d0f419
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34928400Mobiliario urbano
- 39300000Equipo diverso
- 44112200Revestimientos para suelos
Description
Προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμού για την αναβάθμιση κοινοχρήστων χώρων και παιδικών χαρών του Δήμου Ιλίου, Προϋπολογισμού 1.100.000,00€ μη συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24% (1.364.000,00 € συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%), με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Πρόκειται για την ανακατασκευή οκτώ υφιστάμενων Παιδικών Χαρών. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στη διακήρυξη.
Award criteria
- Price — Kριτήριο ανάθεσης η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00266126-2025 · 24 April 2025
- OJS · 80/2025 · 24 April 2025