ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΛΙΟΥ, ΕΤΟΥΣ 2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ
- Published
- 5 August 2024
- Submission deadline
- 19 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €269,168
- Place of performance
- ΙΛΙΟΝ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00470992-2024
- Reference
- 95f38739-2c6a-4fac-ad4d-e45a4d1cb798
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΛΙΟΥ, ΕΤΟΥΣ 2025» (ΚΜ 60/24) ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 304.169,65€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α., ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ, ΗΤΟΙ ΤΗΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ 1, 5, ΚΑΙ 7 ΚΑΙ ΤΟ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ 2, 3, 4, 6. ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 7η ΟΜΑΔΑ: Γάλα 7 ημερών | 15511000 Leche | €8,800 |
| 2 | 2η ΟΜΑΔΑ: Είδη Κρεοπωλείου | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | €34,752 |
| 3 | 3η ΟΜΑΔΑ: Είδη Οπωροπωλείου | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €52,778 |
| 4 | 4η ΟΜΑΔΑ: Είδη Ιχθυοπωλείου και Κατεψυγμένα λαχανικά | 15220000 Pescado, filetes de pescado y otros tipos de carne de pescado congelados | €26,199 |
| 5 | 5η ΟΜΑΔΑ: Είδη Παντοπωλείου | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €79,101 |
| 6 | 6η ΟΜΑΔΑ: Έλαια και αυγά | 15400000 Aceites y grasas animales o vegetales | €18,138 |
| 7 | 1η ΟΜΑΔΑ: Είδη αρτοποιείου-ζαχαροπλαστείου | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €49,400 |
Award criteria
- Price — ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ: Η ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ, ΗΤΟΙ ΤΗΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ 1, 5 ΚΑΙ 7 ΚΑΙ ΤΟ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ 2, 3,…
Official publications
- TED · 00470992-2024 · 5 August 2024
- OJS · 151/2024 · 5 August 2024