Προμήθεια του είδους «Εξαρτήματα Καθετήρων – Ουρολογικά»
Buyer: 3η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ-Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ»
- Published
- 19 September 2025
- Submission deadline
- 27 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,029,587
- Place of performance
- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00613970-2025
- Reference
- 3b9bebe2-fca7-4e99-987d-235b28c4666c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141240Accesorios para catéter
Description
Ανοικτός δημόσιος διεθνής ηλεκτρονικός διαγωνισμός με αρ. διακήρυξης 13/2025 για την προμήθεια του είδους «Εξαρτήματα Καθετήρων – Ουρολογικά», άνευ εξοπλισμού οικονομικής χρήσης 2025, σε εφαρμογή του Προγράμματος Προμηθειών έτους 2025 με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) ακόμη έτος προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Γ.Ν.Θ. «Γ. Γεννηματάς - ο Άγιος Δημήτριος» (Οργανική Μονάδα «Γ. Γεννηματάς» & Οργανική Μονάδα «Ο Άγιος Δημήτριος»).
Lots (236)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML Ch/Fr 12 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 2 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 MLCh/Fr 14 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 3 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML Ch/Fr 16 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 4 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML Ch/Fr 18 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 5 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML Ch/Fr 20 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 6 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML Ch/Fr 22 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 7 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML Ch/Fr 24 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 8 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANNCh/Fr 12 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 9 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 14 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 10 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 16 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 11 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 18 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 12 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 20 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 13 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 22 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 14 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από μαλακό LATEX με επένδυση σιλικόνης, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 24 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 15 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML. Ch/Fr 12 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 16 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML. Ch/Fr 14 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 17 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML. Ch/Fr 16 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 18 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML. Ch/Fr 18 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 19 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML. Ch/Fr 20 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 20 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML.Ch/Fr 22 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 21 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML. Ch/Fr 24 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 22 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 12 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 23 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 14 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 24 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANNCh/Fr 16 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 25 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 18 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 26 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANNCh/Fr 20 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 27 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 22 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 28 | Καθετήρες FOLLEY 2 - WAY από 100% διάφανη σιλικόνη, με ακτινοσκιερή γραμμή, με μπαλόνι χωρητικότητας 10-15 ML και άκρο τύπου TIEMANN Ch/Fr 24 | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 29 | Καθετήρας προσπέλασης στενώσεων από 100% σιλικόνη έγχρωμη, με κωνικό διαστολικό άκρo και κεντρική οπή για κατεύθυνση πάνω από οδηγό σύρμα. Με μεγάλους αυλούς για παροχέτευση, υψηλής διατατικότητας μπαλόνι 5-10ml τύπου integral και βαθμό σκληρότητας 50. Διάμετρος 12-22ch, μήκος 43cm. | 33141240 Accesorios para catéter | — |
| 30 | Καθετήρες Tiemann 2 way, από SILKOMED (100% σιλικόνη), αποστειρωμένοι, μιας χρήσης, ελεύθεροι από latex (διάρκεια παραμονής μέχρι 6 εβδομάδες). Είναι απολύτως διαφανείς, με ακτινοσκιερή επισήμανση σε όλο το μήκος τους και επιπλέον ενισχυμένο ακτινοσκιερό κυστικό άκρο, με χωνί και πλαστική βαλβίδα με μηχανισμό ασφαλείας για Luer και Luer-lock άκρο σύριγγας. Φέρουν υδροθάλαμο με ανθεκτικά τοιχώματα | 33141240 Accesorios para catéter | — |
Official publications
- TED · 00613970-2025 · 19 September 2025
- OJS · 180/2025 · 19 September 2025
Other tenders from 3η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ-Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ»
- Προμήθεια αναισθησιολογικών μηχανημάτων
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Πρωτοβάθμιας Φροντίδας για νην Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια ενός διασυνδεδεμένου ψηφιακού συστήματος πολλαπλών ρόλων για τη δημιουργία και προσομοίωση κλινικών αλγορίθμων, με χρήση μόνο…
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Χειρουργείων και Δευτεροβάθμιας Φροντίδας για την οργανική μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Πρωτοβάθμιας Φροντίδας για νην Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Πρωτοβάθμιας Φροντίδας για νην Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Χειρουργείων και Δευτεροβάθμιας Φροντίδας για την οργανική μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια του είδους «Συσκευές και Όργανα Χειρουργείου - Λαπαροσκοπικά», οικονομικής χρήσης 2026
- Προμήθεια του είδους «Συσκευές και Όργανα Χειρουργείου - Λαπαροσκοπικά», οικονομικής χρήσης 2026
- Αλυσιδωτή Αντίδραση Πολυμερούς (PCR) Πραγματικού Χρόνου με δωρεάν παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού οικονομικής χρήσης 2025