Προμήθεια αναισθησιολογικών μηχανημάτων
Buyer: 3η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ-Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ»
- Published
- 6 August 2026
- Submission deadline
- 14 September 2026, 15:00
- Estimated value
- €84,000
- Place of performance
- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00544098-2026
- Reference
- 297036c5-058a-4b08-8fdc-27019bfe3dea
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33172100Aparatos para anestesia
Description
Διεθνής Ανοικτός Δημόσιος Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός με Αρ. Διακήρυξης 8η/2026 για την «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Χειρουργείων και Δευτεροβάθμιας Φροντίδας για την Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ» στο πλαίσιο της Πράξης «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών του Γενικού Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης "Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ- Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ" για την οργανική μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ» με Κωδικό ΟΠΣ 6021548 η οποία έχει ενταχθεί στο Πρόγραμμα Κεντρική Μακεδονία.
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Official publications
- TED · 00544098-2026 · 6 August 2026
- OJS · 150/2026 · 6 August 2026
Other tenders from 3η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ-Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ»
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Πρωτοβάθμιας Φροντίδας για νην Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια ενός διασυνδεδεμένου ψηφιακού συστήματος πολλαπλών ρόλων για τη δημιουργία και προσομοίωση κλινικών αλγορίθμων, με χρήση μόνο…
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Χειρουργείων και Δευτεροβάθμιας Φροντίδας για την οργανική μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Πρωτοβάθμιας Φροντίδας για νην Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Πρωτοβάθμιας Φροντίδας για νην Οργανική Μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Χειρουργείων και Δευτεροβάθμιας Φροντίδας για την οργανική μονάδα Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ
- Προμήθεια του είδους «Συσκευές και Όργανα Χειρουργείου - Λαπαροσκοπικά», οικονομικής χρήσης 2026
- Προμήθεια του είδους «Συσκευές και Όργανα Χειρουργείου - Λαπαροσκοπικά», οικονομικής χρήσης 2026
- Αλυσιδωτή Αντίδραση Πολυμερούς (PCR) Πραγματικού Χρόνου με δωρεάν παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού οικονομικής χρήσης 2025
- Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά (ΑΝΑΛΥΤΕΣ ΑΕΡΙΩΝ)