Προμήθεια ρομποτικών συστημάτων
Buyer: Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)
- Published
- 8 December 2025
- Submission deadline
- 15 January 2026, 13:00
- Estimated value
- €353,100
- Place of performance
- Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00812123-2025
- Reference
- 539498f7-d096-4c68-b0bd-2297a2b1661a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42997300Robots industriales
- 35613000Vehículos aéreos no tripulados
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια ρομποτικών συστημάτων» σύμφωνα με τους όρους και τις απαιτήσεις της παρούσας διακήρυξης όπως κατά περίπτωση ορίζεται ανά Τμήμα και ο Ανάδοχος οφείλει να υλοποιήσει την προμήθεια του κάθε Τμήματος και να παράσχει τις σχετικές υπηρεσίες όπως κατά περίπτωση απαιτείται ανά Τμήμα σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παρ. 6.1.1 της Διακήρυξης και το Παράρτημα I αυτής.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Συνεργατική κινούμενη ρομποτική πλατφόρμα | 42997300 Robots industriales | €224,740 |
| 2 | Ρομποτικός συνεργατικός βραχίονας | 42997300 Robots industriales | €98,100 |
| 3 | Ρομποτικό Μη Επανδρωμένο Αεροσκάφος (ΜΕΑ) | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | €4,960 |
| 4 | Ρομποτικό Μη Επανδρωμένο Αεροσκάφος (ΜΕΑ) με δυνατότητες 3Δ χαρτογράφησης και σάρωσης | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | €25,300 |
Award criteria
- Cost — Η τιμή δεν είναι το μόνο κριτήριο ανάθεσης και όλα τα κριτήρια ορίζονται μόνο στα έγγραφα της σύμβασης.
Official publications
- TED · 00812123-2025 · 8 December 2025
- OJS · 236/2025 · 8 December 2025
Other tenders from Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)
- Ανάπτυξη και αναβάθμιση υπολογιστικών υποδομών και υποδομών ανάλυσης δεδομένων
- Προμήθεια Υποδομής για δράσεις έρευνας και καινοτομίας σε τεχνολογίες ρομποτικής, με έμφαση στον Ψηφιακό Μετασχηματισμό της Βιομηχανίας,…
- Προμήθεια εξοπλισμού κλειστού πειραματικού αυτοκινητόδρομου (i-mile) Ινστιτούτου Βιώσιμης Κινητικότητας & Δικτύων Μεταφορών ΕΚΕΤΑ
- Προμήθεια εξοπλισμού εργαστηρίων Ινστιτούτου Βιο-Οικονομίας και Αγροτεχνολογίας και Ινστιτούτου Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών ΕΚΕΤΑ
- Προμήθεια αντιδραστήρα σύνθεσης εναλλακτικών καυσίμων, εξοπλισμού μέτρησης μηχανικών ιδιοτήτων διαφόρων υλικών και παραγωγής πυκνοποιημένων…
- Προμήθεια εξοπλισμού χρωματογραφίας και προσδιορισμού αέριας ρύπανσης
- Προμήθεια συστημάτων προσομοίωσης
- Προμήθεια οθονών, συστημάτων τηλεδιασκέψεων, VR powerwall, βιντεοπροβολέων και οθονών βιντεοπροβολέων και υπολογιστικών συστημάτων
- Προμήθεια ρομποτικών συστημάτων
- Αναβάθμιση υποδομής Βιοχημικής & Μεταβολικής Ανάλυσης