El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ (CPV 09134100-8)

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Published
23 October 2025
Submission deadline
27 November 2025, 15:00
Estimated value
€510,680
Place of performance
ΡΕΘΥΜΝΟ, EL433
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00701534-2025
Reference
396185b1-fbb9-4b4e-97e2-08c82e5730c6
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ (CPV 09134100-8)» ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ & ΤΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΤΟΥ ( ΚΕΝΤΡΟ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ, ΞΕΝΩΝΑΣ ΜΑΚΡΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ "ΑΜΑΛΘΕΙΑ", ΞΕΝΩΝΑΣ ΒΡΑΧΕΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ "ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΟ’ ΚΑΙ ΚΕΦΙΑΠ) ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΣ. ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΩΣ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ (%) ΕΠΙ ΤΗΣ ΝΟΜΙΜΑ ΔΙΑΜΟΡΦΟΥΜΕΝΗΣ ΜΕΣΗΣ ΤΙΜΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΕΚΑΣΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟΥ ΤΙΜΩΝ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΑΥΤΩΝ. ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ ΕΤΟΥΣ: 255.340,00€ πλέον ΦΠΑ 24% (316.621,60€ συμπ/νου Φ.Π.Α) σε βάρος του ΚΑΕ 1611, του Προϋπολογισμού του νοσοκομείου, για ένα έτος με δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος προϋπολογισμού 255.340,00€ πλέον ΦΠΑ 24% (316.621,60€ συμπ/νου Φ.Π.Α), δηλαδή συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 510.680,00€ πλέον ΦΠΑ 24%(633.243,20€ συμπ/νου του ΦΠΑ ΑΡ. ΗΛΕΚΤΡ. Δ/ΣΜΟΥ ΕΣΗΔΗΣ : 383647

Award criteria

Official publications