ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΩΝ ΑΙΜΟΔΙΥΛΙΣΗΣ CPV 33692800-5
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
- Published
- 4 September 2025
- Submission deadline
- 9 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €340,522
- Place of performance
- ΡΕΘΥΜΝΟ, EL433
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00576746-2025
- Reference
- f2a39dd5-2f23-40a4-b2fb-6961fa84f9f8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692800Soluciones para diálisis
Description
Διακήρυξη Δημόσιου Ηλεκτρονικού Ανοικτού άνω των ορίων διαγωνισμού για την προμήθεια Διαλυμάτων Αιμοδιύλισης (CPV 33692800-5) προϋπολογισμού 170.261,00€ πλέον ΦΠΑ 6%,13%, 24% (184.636,91€ συμπ/νου Φ.Π.Α) σε βάρος του ΚΑΕ 1311, για τις ανάγκες των νοσοκομείου, για ένα έτος με δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος προϋπολογισμού 170.261,00€ πλέον ΦΠΑ 6%,13%, 24% (184.636,91€ συμπ/νου Φ.Π.Α), δηλαδή συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 340.522,00€ πλέον ΦΠΑ(369.273,82€ συμπ/νου του ΦΠΑ) με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής.
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1_ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ ΤΥΠΟΥ Α ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΕΣ KAI ΣΑΚΟΥΣ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ ΝΑΤΡΙΟΥ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ NIKKISO ΚΑΙ FRESENIUS_ΚΩΔΙΚΟΣ:176320 | 33692800 Soluciones para diálisis | €58,960 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2_ΟΞΙΝΟ ΚΙΤΡΙΚΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΜΕ L-ΑΣΚΟΡΒΙΚΟ ΟΞΥ (ΒΙΤΑΜΙΝΗ-C)_ΚΩΔΙΚΟΣ:344450 | 33692800 Soluciones para diálisis | €6,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3_ΦΥΣΙΓΓΑ NAHCO3 ΓΙΑ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ NIKKISO_ΚΩΔΙΚΟΣ:124147 | 33692800 Soluciones para diálisis | €28,896 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4_ΣΑΚΟΣ NAHCO3 ΓΙΑ FRESENIUS 5008S ΜΗΧΑΝΗΜΑ _ΚΩΔΙΚΟΣ:176412 | 33692800 Soluciones para diálisis | €6,000 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5_ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΚΤΥΣΤΑΛΩΣΗ ΤΩΝ ΜΗΧ/ΤΩΝ ΤΟΥ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ FRESENIUS ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 5LT _ΚΩΔΙΚΟΣ:124140 | 33692800 Soluciones para diálisis | €486 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6_ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ/ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΝΙΚΚΙSΟ _ΚΩΔΙΚΟΣ:256666 | 33692800 Soluciones para diálisis | €2,280 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7_ΣΕΤ ΓΡΑΜΜΩΝ ΕΓΧΥΣΗΣ/ΕΚΠΛΥΣΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΥ ΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ _ΚΩΔΙΚΟΣ:256975 | 33692800 Soluciones para diálisis | €22,960 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8_ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΝΙΚΚΙSΟ _ΚΩΔΙΚΟΣ:256976 | 33692800 Soluciones para diálisis | €55,500 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9_ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ FRESENIUS 5008S _ΚΩΔΙΚΟΣ:385802 | 33692800 Soluciones para diálisis | €3,570 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10_ΠΙΕΣΤΡΑ ΠΟΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ _ΚΩΔΙΚΟΣ:256772 | 33692800 Soluciones para diálisis | €850 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11_ΛΑΒΙΔΑ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΗ ΠΛΑΣΤΙΚΉ ΓΙΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΑΣΗ _ΚΩΔΙΚΟΣ:256771 | 33692800 Soluciones para diálisis | €400 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12_ΣΥΝΔΕΤΙΚΟ "Υ" ΓΙΑ SN ΒΕΛΟΝΑ FISTULA _ΚΩΔΙΚΟΣ:122697 | 33692800 Soluciones para diálisis | €1,000 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13_ΣΕΤ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ ΑΣΘΕΝΟΥΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΛΕΒΟΚΕΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗ_ΚΩΔΙΚΟΣ:41351 | 33692800 Soluciones para diálisis | €15,200 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14_ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΟ ΑΝΤΙΘΡΟΜΒΩΤΙΚΟ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΦΙΑΛΙΔΙΑ 5 ML_ΚΩΔΙΚΟΣ:267292 | 33692800 Soluciones para diálisis | €96,000 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15_ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΙΜΟΔΙΗΘΗΣΗΣ / ΑΙΜΟΔΙΑΔΙΗΘΗΣΗΣ ΜΕ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ 5 LT ΓΙΑ ΜΗΧ/ΜΑ Μ.Ε.Θ_ΚΩΔΙΚΟΣ:176960 | 33692800 Soluciones para diálisis | €42,420 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00576746-2025 · 4 September 2025
- OJS · 169/2025 · 4 September 2025