ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΞΕΩΝ ΝΕΦΡΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ CPV33181000-2
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
- Published
- 28 August 2025
- Submission deadline
- 2 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €475,174
- Place of performance
- ΡΕΘΥΜΝΟ, EL433
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00561282-2025
- Reference
- 460af898-c9ca-4036-af06-dca73a31f92b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181000Dispositivos para hemodiálisis
Description
Διακήρυξη Δημόσιου Ηλεκτρονικού Ανοικτού άνω των ορίων διαγωνισμού για την προμήθεια Διατάξεις νεφρικής υποστήριξης (CPV 33181000-2) προϋπολογισμού 237.587,09€ πλέον ΦΠΑ 6% & 13% (266.163,41€ συμπ/νου ΦΠΑ 6% & 13%) σε βάρος του ΚΑΕ 1311, για τις ανάγκες των νοσοκομείου για ένα έτος με δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος προϋπολογισμού 237.587,09€ πλέον ΦΠΑ 6% & 13% (266.163,41€ συμπ/νου ΦΠΑ 6% & 13%), δηλαδή συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 475.174,18€ πλέον ΦΠΑ ΦΠΑ 6% & 13% (532.326,82€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ) με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1_Α.2 ΦΙΛΤΡΑ ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ :IN VITRO Kuf > 20 ml/mmHg/h/1.0 m2 , (όπως high-flux polysulfone, polyacrylonitrile, polyethersulfone κ.α.) και επιφάνεια μεμβράνης ≥ 1,5 m2.Επιφάνεια φίλτρου 2,1m2 και μεμβράνη (Interactive Polysulfone καιεπικαλυψη βιταμινης Ε)_ΚΩΔ.327868 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €29,702 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2_Α.2 ΦΙΛΤΡΑ ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ :IN VITRO Kuf > 20 ml/mmHg/h/1.0 m2 , (όπως high-flux polysulfone, polyacrylonitrile, polyethersulfone κ.α.) και επιφάνεια μεμβράνης ≥ 1,5 m2.Επιφάνεια φίλτρου 2,1m2 και μεμβράνη ΠΟΛΥΜΕΡΙΣΜΕΝΟΣ ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΑΣ_ΚΩΔ.180483 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €111,384 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3_Α.2 ΦΙΛΤΡΑ ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ :IN VITRO Kuf > 20 ml/mmHg/h/1.0 m2 , (όπως high-flux polysulfone, polyacrylonitrile, polyethersulfone κ.α.) και επιφάνεια μεμβράνης ≥ 1,5 m2.Επιφάνεια φίλτρου από 2,0 m2 εως 2,2m2 και μεμβράνη ΠΟΛΥΕΘΕΡΟΣΟΥΛΦΟΝΗ_ΚΩΔ.215766 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €37,128 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4_Β.2 ΦΙΛΤΡΑ ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ :IN VITRO Kuf ≤ 20 ml/mmHg/h/1.0 m2 , (όπως low-flux polysulfone, PMMA, κ.α.) και επιφάνεια μεμβράνης ≥ 1,5 m2..Επιφάνεια φίλτρου από 1,6 m2 εως 2,2m2 και μεμβράνη ΠΟΛΥΕΘΕΡΟΣΟΥΛΦΟΝΗ_ΚΩΔ.264752,210373,264754,208741 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €194,594 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5_Β.2 ΦΙΛΤΡΑ ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ :IN VITRO Kuf ≤ 20 ml/mmHg/h/1.0 m2 , (όπως low-flux polysulfone, PMMA, κ.α.) και επιφάνεια μεμβράνης ≥ 1,5 m2..Επιφάνεια φίλτρου 1,8m2 και μεμβράνη HELIXONE_ΚΩΔ.389715 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €17,690 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6_ΣΕΤ ΓΡΑΜΜΩΝ ΑΙΜΟΔΙΗΘΗΣΗΣ / ΑΙΜΟΔΙΑΔΙΗΘΗΣΗΣ ΜΕ ΦΙΛΤΡΟ ΓΙΑ ΜΗΧ/MA MULTIFILTRATE ΤΟΥ ΚΑΤΑΣ/ΚΟΥ ΟΙΚΟΥ FRESENIUS MEDICAL CARE_ΚΩΔ.29532 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €66,000 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7_ΣΑΚΟΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΤΙΚΟΣ ΜΕ ΒΡΥΣΑΚΙ ΤΩΝ 10 LT ΓΙΑ ΜΗΧ/ΜΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΜΕΘ_ΚΩΔ.176763 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €15,200 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8_ΣΕΤ ΓΡΑΜΜΩΝ ΠΛΑΣΜΑΦΑΙΡΕΣΗΣ ΜΕ ΦΙΛΤΡΟ ΓΙΑ ΜΗΧ/MA FRESENIUS MEDICALCARE MULTIFILTRATE_ΚΩΔ.42938 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €675 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9_ΣΥΝΔΕΤΙΚΟ - ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΑΣ ΓΡΑΜΜΩΝ ΑΙΜΟΔΙΑΔΙΗΘΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ FRESENIUS MEDICALCARE MULTIFILTRATE_ΚΩΔ.219958 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €2,800 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00561282-2025 · 28 August 2025
- OJS · 164/2025 · 28 August 2025