ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
Buyer: Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Published
- 8 October 2025
- Submission deadline
- 13 November 2025, 13:00
- Estimated value
- €790,666
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00660104-2025
- Reference
- a8f4aa75-e64b-4df3-9dc6-386b0e88d9bf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09130000Petróleo y destilados
- 09134100Gasoil
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09132100Gasolina sin plomo
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια υγρών καυσίμων (ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ και ΑΜΟΛΥΒΔΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ 95 οκτανίων)όπως αναλυτικότερα αναφέρεται στην διακήρυξη και στα παραρτήματα αυτής.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09134100 Gasoil | €641,322 |
| 2 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €28,600 |
| 3 | ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ 95 ΟΚΤΑΝΙΩΝ | 09132100 Gasolina sin plomo | €120,744 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00660104-2025 · 8 October 2025
- OJS · 193/2025 · 8 October 2025
Other tenders from Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Παροχή υπηρεσιών λειτουργίας, προληπτικής συντήρησης και άμεσης αποκατάστασης βλαβών των δικτύων ύδρευσης, άρδευσης και αποχέτευσης της…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΩΝ ΛΥΣΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΔΑΤΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATIONAL LEASING) ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (24) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΔΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΟΣ ΥΠΟΧΛΩΡΙΔΟΥΣ ΝΑΤΡΙΟΥ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΑΝΤΛΙΩΝ ΛΥΜΑΤΩΝ ΔΕ ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΩΛΗΝΩΝ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- Μελέτη Γενικού Σχεδίου Ύδρευσης (Masterplan) της ΔΕΥΑ Ρόδου
- Υλοποίηση του Σχεδίου Ασφάλειας Νερού της ΔΕΥΑ Ρόδου