Προμήθεια γραφικής ύλης και συναφών ειδών για τις ανάγκες των σχολικών μονάδων της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Ιλίου
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ
- Published
- 12 March 2025
- Submission deadline
- 24 April 2025, 15:00
- Estimated value
- €252,494
- Place of performance
- ΙΛΙΟΝ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00159784-2025
- Reference
- 4907b96b-0226-4f53-a39e-af8c48842198
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30192700Papelería
- 37800000Artículos para trabajos artesanales y artísticos
- 30197643Papel para fotocopiadora
- 22110000Libros impresos
Description
Προμήθεια γραφικής ύλης και συναφών ειδών για τις ανάγκες των σχολικών μονάδων της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Ιλίου, Προϋπολογισμoύ 252.494,22 € συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης χωρίς Φ.Π.Α (313.092,83€ συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης 20% και Φ.Π.Α), με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται στα κάτωθι τμήματα: 1η Ομάδα: «Γραφική ύλη για τα Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια» 2η Ομάδα: «Είδη καλλιτεχνίας – χειροτεχνίας για τα Νηπιαγωγεία της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιλίου» 3η Ομάδα: «Είδη καλλιτεχνίας – χειροτεχνίας για τα Δημοτικά Σχολεία της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιλίου» 4η Ομάδα: «Φωτοαντιγραφικό χαρτί (virgin fibre) για τα Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια» 5η Ομάδα: «Χαρτί ειδικών εφαρμογών για τα Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια» 6η Ομάδα: «Υπηρεσιακά βιβλία για τα Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια» Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στην διακήρυξη.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1η Ομάδα: «Γραφική ύλη για τα Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια» | 30192700 Papelería | €71,086 |
| 2 | 2η Ομάδα: «Είδη καλλιτεχνίας – χειροτεχνίας για τα Νηπιαγωγεία της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιλίου» | 37800000 Artículos para trabajos artesanales y artísticos | €47,559 |
| 3 | 3η Ομάδα: «Είδη καλλιτεχνίας – χειροτεχνίας για τα Δημοτικά Σχολεία της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιλίου» | 37800000 Artículos para trabajos artesanales y artísticos | €27,264 |
| 4 | 4η Ομάδα: «Φωτοαντιγραφικό χαρτί (virgin fibre) για τα Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια» | 30197643 Papel para fotocopiadora | €57,718 |
| 5 | 5η Ομάδα: «Χαρτί ειδικών εφαρμογών για τα Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια» | 30197643 Papel para fotocopiadora | €7,858 |
| 6 | 6η Ομάδα: «Υπηρεσιακά βιβλία για τα Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια» | 22110000 Libros impresos | €41,010 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο Ανάθεσης: Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στην διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00159784-2025 · 12 March 2025
- OJS · 50/2025 · 12 March 2025