ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΙΛΤΡΩΝ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- Published
- 10 December 2025
- Submission deadline
- 20 January 2026, 15:00
- Place of performance
- ΠΑΤΡΑ, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00818248-2025
- Reference
- 0e9e6926-7451-489c-a7ec-3534b46c03da
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181200Filtros para diálisis
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΙΛΤΡΩΝ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33181200 Filtros para diálisis | — |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33181200 Filtros para diálisis | — |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33181200 Filtros para diálisis | — |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 33181200 Filtros para diálisis | — |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 33181200 Filtros para diálisis | — |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 33181200 Filtros para diálisis | — |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 33181200 Filtros para diálisis | — |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 33181200 Filtros para diálisis | — |
Official publications
- TED · 00818248-2025 · 10 December 2025
- OJS · 238/2025 · 10 December 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
- «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΟΥ COMPUTER ROOM»
- ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΥΓΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ - ( ΥΓΡΑΕΡΙΟ )»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ Π.Γ.Ν.Π.» «Παναγία η Βοήθεια»
- ΥΠ' ΑΡ. 20/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)