ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- Published
- 31 August 2026
- Submission deadline
- 12 October 2026, 15:00
- Place of performance
- ΠΑΤΡΑ, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00598824-2026
- Reference
- 8accc06d-25cb-4814-b354-0854e717bd30
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33184500Endoprótesis coronarias
Description
ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΕΣ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΙΣ
Lots (18)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Stent κατασκευασμένο από κράμα χρωμίου-κοβαλτίου | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 2 | Stent επικαλυμμένο με φάρμακο Everolimus κατασκευασμένo από χρώμιο- κοβάλτιο | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 3 | Stent κατασκευασμένο από κράμα πλατίνας-χρωμίου, | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 4 | Stent κατασκευασμένο από κράμα χρωμίου-κοβαλτίου | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 5 | Stent κατασκευασμένο από κράμα χρωμίου-κοβαλτίου | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 6 | Stent με ενεργή εκλυόμενη φαρμακευτική ουσία Zotarolimus | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 7 | Stent με εκλυόμενη φαρμακευτική ουσία Sirolimus | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 8 | Stent κατασκευασμένο από κράμα χρωμίου-κοβαλτίου -επικάλυψη πολυουρεθάνης | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 9 | Stent κατασκευασμένο από κράμα χρωμίου-κοβαλτίου, με βιοδιασπώμενο πολυμερές | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 10 | Stent με ενεργή εκλυόμενη φαρμακευτική ουσία Zotarolimus, κατασκευασμένο από πολυστρωματικά κραμάτων | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 11 | Stent επικαλυμμένο με φάρμακο Everolimus κατασκευασμένo από χρώμιο- κοβάλτιο | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 12 | Stent χωρίς πολυμερές, εκλύουσες Amphilimus. να είναι κατασκευασμένo από κράμα χρωμίου κοβαλτίου | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 13 | Στεφανιαίο αγγειακό ικρίωμα πλήρως βιοαπορροφήσιμο εντός 24-36 μηνών, χωρίς παραμονή μόνιμου μεταλλικού σκελετού | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 14 | Stent κατασκευασμένο από κράμα Κοβαλτίου-Χρωμίου με βιοσυμβατό, πλήρως αποδομήσιμο Πολυμερές (PLLA) | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 15 | Stent από κράμα Cr-Co κατασκευασμένο με συνδυαστική τεχνολογία DES+DCB. | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 16 | Stent με εκλυόμενη φαρμακευτική ουσία Sirolimus, χωρίς πολυμερές, με διπλή τεχνολογία φαρμάκου (Sirolimus & Probucol) | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 17 | Stent κατασκευασμένο από κράμα πλατίνας-χρωμίου, καλυμμένο από βιοαπορροφήσιμο πολυμερές και εκλύουσα φαρμακευτική ουσία Everolimus. | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
| 18 | Stent χρωμίου-κοβαλτίου εκλύσεως sirolimus με πλήρως βιοαπορροφήσιμη επικάλυψη περιμετρικά των δοκίδων και διαφοροποιημένο αριθμό αρθρώσεων | 33184500 Endoprótesis coronarias | — |
Official publications
- TED · 00598824-2026 · 31 August 2026
- OJS · 167/2026 · 31 August 2026
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
- «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΟΥ COMPUTER ROOM»
- ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΥΓΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ - ( ΥΓΡΑΕΡΙΟ )»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ Π.Γ.Ν.Π.» «Παναγία η Βοήθεια»
- ΥΠ' ΑΡ. 20/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ