ΦΙΛΤΡΑ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- Published
- 6 November 2025
- Submission deadline
- 18 December 2025, 15:00
- Place of performance
- ΠΑΤΡΑ, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00735578-2025
- Reference
- db9fe402-97b1-4b65-b8d3-c81f6d004974
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141510Productos sanguíneos
Description
ΦΙΛΤΡΑ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 33141510 Productos sanguíneos | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00735578-2025 · 6 November 2025
- OJS · 214/2025 · 6 November 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
- «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΟΥ COMPUTER ROOM»
- ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΥΓΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ - ( ΥΓΡΑΕΡΙΟ )»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ Π.Γ.Ν.Π.» «Παναγία η Βοήθεια»
- ΥΠ' ΑΡ. 20/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)