ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 120/2025
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- Published
- 28 October 2025
- Submission deadline
- 10 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €234,000
- Place of performance
- ΠΑΤΡΑ, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00712808-2025
- Reference
- 99688d18-5a73-4180-89e4-e4cc7be1b24a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33124120Aparatos de ultrasonidos para diagnóstico
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΓΝΠ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00712808-2025 · 28 October 2025
- OJS · 207/2025 · 28 October 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
- «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΟΥ COMPUTER ROOM»
- ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΥΓΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ - ( ΥΓΡΑΕΡΙΟ )»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ Π.Γ.Ν.Π.» «Παναγία η Βοήθεια»
- ΥΠ' ΑΡ. 20/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)