Παροχή Υπηρεσιών Κατασκευής (Ραφής) Επενδυτών Εκστρατείας Παραλλαγής Δάσους Νέου Τύπου (Ν.Τ.), με Διάθεση Υφασμάτων «Σύμμεικτο Σατέν Αδιάβροχο Νο 315», «Βαμβακερό Ποπλίνα Αδιάβροχο Νο 220», «NYLON TOYAL 1/1 No 65» και «Βάτα Πολυεστερική»
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 2 July 2025
- Submission deadline
- 11 July 2025, 14:00
- Estimated value
- €432,000
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00429184-2025
- Reference
- 390d5b06-4437-4222-841c-9694e0b0adb4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35812100Chaquetas de camuflaje
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 21/25 Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για την Παροχή Υπηρεσιών Κατασκευής (Ραφής) Επενδυτών Εκστρατείας Παραλλαγής Δάσους Νέου Τύπου (Ν.Τ.), με Διάθεση Υφασμάτων «Σύμμεικτο Σατέν Αδιάβροχο Νο 315», «Βαμβακερό Ποπλίνα Αδιάβροχο Νο 220», «NYLON TOYAL 1/1 No 65» και «Βάτα Πολυεστερική» από τη Στρατιωτική Υπηρεσία (ΣΥ), με Σκοπό την Κάλυψη Επιτακτικών Αναγκών Ένδυσης ΕΣΣΟ
Award criteria
- Price — 2.3 Κριτήρια Ανάθεσης Κριτήριο ανάθεσης Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00429184-2025 · 2 July 2025
- OJS · 124/2025 · 2 July 2025
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ