El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesDynamic purchasing system

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 24/25 (α/α ΕΣΗΔΗΣ:376102)

Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)

Published
7 July 2025
Submission deadline
7 August 2025, 14:00
Estimated value
€8,052,158
Place of performance
Γουδή - Αττικής, EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00439810-2025
Reference
f4794658-dde9-4dfd-baeb-746c9c24b8ba
Official source
Official source

CPV codes

Description

Δημιουργία Δυναμικού Συστήματος Αγορών (ΔΣΑ) 4ετούς Διάρκειας με τη Χρήση του ΕΣΗΔΗΣ για την Ανάθεση Συμβάσεων Άνω των Ορίων Προμήθειας Ελαιολιπαντικών Μέσων Εδάφους προς Κάλυψη Αναγκών και των τριών Κλάδων των ΕΔ

Lots (8)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Ορυκτέλαιο Λιπάνσεως Κινητήρων Εσωτερικής Καύσης SAE 10W (Ο-237)
Ασπρόπυργος, EL302
09211820 Aceites de petróleo €2,066,900
2 Ορυκτέλαιο Λιπάνσεως Κινητήρων Εσωτερικής Καύσης SAE 15W40 (Ο-1236)
Ασπρόπυργος, EL302
09211820 Aceites de petróleo €4,036,000
3 Ορυκτέλαιο Λιπάνσεως Οδοντωμάτων SAE 80W90 (Ο-226)
Ασπρόπυργος, EL302
09211820 Aceites de petróleo €850,500
4 Λίπος Οχημάτων - Πυροβόλων (G-403)
Ασπρόπυργος, EL302
24951000 Grasas y lubricantes €558,000
5 Υγρό Αυτόματων Κιβωτίων Ταχυτήτων DEXRON III (H-548)
Ασπρόπυργος, EL302
09211610 Líquidos para uso hidráulico €366,390
6 Έλαιο Λίπανσης Οδοντωμάτων Υψηλής Πίεσης SAE 85W140 (O-228)
Ασπρόπυργος, EL302
09211820 Aceites de petróleo €108,680
7 Έλαιο Λίπανσης Κινητήρων SAE 10W40 (O-1180)
Ασπρόπυργος, EL302
09211820 Aceites de petróleo €39,648
8 Έλαιο Λίπανσης Κινητήρων Βαριάς Λειτουργίας SAE 5W30 (O1178)
Ασπρόπυργος, EL302
09211820 Aceites de petróleo €26,040

Award criteria

Official publications

Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)