El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Προμήθεια Αναγκαιούντων Ειδών Ιματισμού – Υπόδησης – Εξάρτυσης με Σκοπό την Κάλυψη Αναγκών Μονάδων Σπουδαστών-τριών, των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ και ΣΜΥ

Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)

Published
8 October 2025
Submission deadline
7 November 2025, 14:00
Estimated value
€126,193
Place of performance
Γουδή - Αττικής, EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00660807-2025
Reference
41065542-6046-4eb1-909a-3dd37b4b0ed4
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 32/25 Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για την Προμήθεια Αναγκαιούντων Ειδών Ιματισμού – Υπόδησης – Εξάρτυσης με Σκοπό την Κάλυψη Αναγκών Σπουδαστών-τριών, των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ και ΣΜΥ

Lots (16)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Πηλήκιο βαθυκύανο γαλλικού τύπου με εθνόσημο ΣΣΕ
EL303
18443340 Gorras €14,800
2 Πηλήκιο άσπρο αγγλικού τύπου με εθνόσημο (ανδρών) ΣΣΕ
EL303
18443340 Gorras €11,840
3 Πηλήκιο άσπρο αγγλικού τύπου με εθνόσημο (γυναικών) ΣΣΕ
EL303
18443340 Gorras €2,960
4 Πηλήκιο στολής περιπάτου με εθνόσημο ΣΜΥ
EL303
18443340 Gorras €11,470
5 Πηλήκιο στολής εξόδου με εθνόσημο (ανδρών) ΣΜΥ
EL303
18443340 Gorras €7,750
6 Πηλήκιο στολής εξόδου με εθνόσημο (γυναικών) ΣΜΥ
EL303
18443340 Gorras €3,720
7 Πουκάμισο λευκό
EL303
18332000 Camisas €3,800
8 Ζωστήρας παντελονιού μαύρος δερμάτινος
EL303
18425000 Cinturones €5,005
9 Ζώνη Φαιοπράσινη με πόρπη και έμβλημα σχολής
EL303
18425000 Cinturones €5,390
10 Πιτζάμες χειμερινές
EL303
18318300 Pijamas €11,550
11 Αθλητική φόρμα (σακάκι + παντελόνι)
EL303
18412000 Ropa deportiva €26,180
12 Μαγιό γυναικών
EL303
18412800 Trajes y pantalones de baño €1,288
13 Κάλτσες λευκές
EL303
18317000 Calcetines €2,000
14 Γυαλιά κολύμβησης
EL303
37412340 Gafas y aletas de natación €2,600
15 Σκούφος κολύμβησης
EL303
18412800 Trajes y pantalones de baño €2,240
16 Στολοθήκη
EL303
18930000 Sacos y talegas €13,600

Award criteria

Official publications

Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)